Witamy na stronie projektu „Wioska internetowa – kształcenie na odległość na terenach wiejskich"        
 POMOC DLA POWODZIAN
W ostatnich tygodniach wiele regionów naszego kraju dotknęła powódź. Jej dramatyczne i katastrofalne skutki to tysiące ewakuowanych osób, podtopione lub niejednokrotnie całkowicie zalane gospodarstwa, domy, budynki użyteczności publicznej oraz setki rodzin pozbawione dorobku całego swojego życia, w tym dachu nad głową.

W obliczu tej tragedii, Fundacja Regionalnej Agencji Promocji Zatrudnienia, jako organizacja pożytku publicznego, zwraca się z apelem do wszystkich ludzi dobrej woli o pomoc dla powodzian.

Mamy nadzieję, że znajdą się wśród nas osoby, które ze zwykłej dobroci serca zechcą przyłączyć się do organizowanej przez Fundację RAPZ finansowej zbiórki. Aby pomóc, wystarczy wpłacić dowolną kwotę (nawet kilka złotych) na konto Fundacji w tytule przelewu wpisując „Pomoc dla powodzian 2010”.
Numer konta:
ING Bank Śląski oddział w Dąbrowie Górniczej:
10 1050 1272 1000 0022 8893 5402

Wszystkie zebrane środki trafią bezpośrednio do najbardziej poszkodowanych osób z terenu województwa śląskiego i małopolskiego w formie pieniężnych zasiłków. Rozliczenie finansowe tej pomocy zostanie opublikowane na stronie internetowej Fundacji RAPZ w zakładce: sprawozdania finansowe.

Jednocześnie, w imieniu ofiar tegorocznego żywiołu Zespół Fundacji RAPZ już teraz składa serdeczne podziękowanie za wrażliwość, okazaną dobroć i udzielone wsparcie.
projekt i wykonanie Ales